Menu
Your Cart
GAMILA.CZ přizpůsobujeme na míru vám. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu

Polštáře pro děti

Polštář pro děti je vstupní bránou do světa snů a fantazie. Otevřete dětem tuto branku jednoduchým krokem: povlečení s parádními komiksovými postavičkami a polštář pro děti s jejich oblíbeným hrdinou, anebo naopak nenápadným přívětivým vzorem, je vtáhnou do světa sný a pohádek rychleji, než si myslíte.

Polštář pro děti IRIS SORBET 40x60 cm Polštář pro děti IRIS SORBET 40x60 cm
Nejoblíbenější
Polštář vhodný pro děti má skvělé parametry pro to, aby se dětská hlavička zbytečně neutápěla v měkkosti, anebo zbytečně nevyčnívala nad tvrdou podušku. Polštář pro děti umožní dítkům bezstarostné ponoření se do vlastních snů a fantazií obestřených hebounkou poduškou.Vyrobeno z nejjemnější bavlny na..
514Kč
Cena bez DPH:425Kč
Polštář vhodný pro děti má skvělé parametry pro to, aby se dětská hlavička zbytečně neutápěla v měkkosti, anebo zbytečně nevyčnívala nad tvrdou podušku. Polštář pro děti umožní dítkům bezstarostné ponoření se do vlastních snů a fantazií obestřených hebounkou poduškou. Ospalé prasátko ..
514Kč
Cena bez DPH:425Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)