Menu
Your Cart
GAMILA.CZ přizpůsobujeme na míru vám. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu

O Nás

Vítejte v obchodě, kde seženete vše pro děti – navíc přehledně na jednom místě.

Unavuje vás brouzdání po serverech a e-shopech s dětskými oděvy, textiliemi a potřebami do domácnosti? Hodilo by se vám mít vše pro děti přehledně na jednom místě, k tomu za bezkonkurenčně nízké ceny? Pak jste správně v e-shopu Gamila.cz.

Maminkám, které ještě kojí novorozence a kojence, se jako praktická poduška bude hodit kojící polštář. Anatomický tvar polštáře dopřává maminkám pohodlné kojení, které někdy může trvat i půl hodiny. Speciálně v noci je polštář usnadňující kojení tou nejpohodlnější opěrkou, jež mamince ulehčí noční krmení. Pro miminka, které si odvykají od papírových plen, jsou vynikajícím přechodem z plínek na nočník mušelínové pleny. Protialergenní materiál a perfektní savost jsou atributy, díky nimž ulehčíte přírodě – nebudete používat špatně recyklovatelné plínky na jedno použití – a ještě uspíšíte svému dítěti učení se chodit na toaletu. 

Batolata, která se ještě nenaučila chodit, budou úplně paf z hracích dek plných zajímavých hraček a podnětů rozvíjejících jejich fantazii. Položte své dítko na hrací dětskou podložku, uvidíte, jak se krásně zabaví a vy budete mít čas a chvilku pro sebe. Dalšími důležitými součástmi vybavení dětského pokojíčku jsou hřejivé deky nebo bambusové povlečení na dětské peřiny a polštáře. Stejně tak župany i ručníky pro děti se vzorem a kapucí dodají pocit pohlazení těsně po koupání, jakož jsou i skvělou prevencí proti prochladnutí – například u moře, u rybníka nebo na koupališti.

Gamila.cz nemyslí jen na úplně malé děti. V sortimentu se orientují i školáci. Pro ně jsou připraveny například slušivé školní batohy s užitečnými přihrádkami a nastavitelnými popruhy, které zajišťují pohodlné nošení bez přílišného zatěžování dospívajícího organismu.