Menu
Your Cart
GAMILA.CZ přizpůsobujeme na míru vám. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ nebo jakýkoli odkaz mimo tuto lištu souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu

Přírodní mýdla

Bylinná mýdla obsahující mnoho extraktů z bylin, ovoce bylin plus šest rostlinných olejů dodávají pokožce potřebnou péči. Díky unikátnímu složení je kůže detoxikována, vyčištěna a omlazena. Krémy podporují mikrocirkulaci tkáně, regenerují a chrání. Použití mýdla je pro očištění pokožky dostatečné, není nutné oštřovat pokožku čisticími krémy.  

Bylinné mýdlo pro očištění a regeneraci pleti BOŽSKÁ LEVANDULE GAMILA SECRET 115 G je založeno čistě na přírodní bázi v rámci aromaterapie. Unikátní složení ze šesti rostlinných olejů plus extraktu z hroznů, oliv a avokáda působí na pokožku a celý organismus detoxikačně a regeneračně. Internetový ob..
527Kč
Cena bez DPH:436Kč
Bylinné mýdlo DIVOKÁ RŮŽE GAMILA SECRET 115 G
Nový Nejoblíbenější
Bylinné mýdlo pro očištění a regeneraci pleti DIVOKÁ RŮŽE GAMILA SECRET 115 G je založeno čistě na přírodní bázi v rámci aromaterapie. Unikátní složení ze šesti rostlinných olejů plus extraktu z hroznů, oliv a avokáda působí na pokožku a celý organismus detoxikačně a regeneračně. Internetový obchod ..
527Kč
Cena bez DPH:436Kč
Bylinné mýdlo pro očištění a regeneraci pleti JISKŘÍVÁ MÁTA PEPRNÁ GAMILA SECRET 115 G je založeno čistě na přírodní bázi v rámci aromaterapie. Unikátní složení ze šesti rostlinných olejů plus extraktu z hroznů, oliv a avokáda působí na pokožku a celý organismus detoxikačně a regeneračně. Internetov..
527Kč
Cena bez DPH:436Kč
Bylinné mýdlo pro očištění a regeneraci pleti KOMFORTNÍ JASMÍN GAMILA SECRET 115 G je založeno čistě na přírodní bázi v rámci aromaterapie. Unikátní složení ze šesti rostlinných olejů plus extraktu z hroznů, oliv a avokáda působí na pokožku a celý organismus detoxikačně a regeneračně. Internetový ob..
527Kč
Cena bez DPH:436Kč
Bylinné mýdlo KRÉMOVÁ VANILKA GAMILA SECRET 115 G
Nový Nejoblíbenější
Bylinné mýdlo pro očištění a regeneraci pleti KRÉMOVÁ VANILKA GAMILA SECRET 115 G je založeno čistě na přírodní bázi v rámci aromaterapie. Unikátní složení ze šesti rostlinných olejů plus extraktu z hroznů, oliv a avokáda působí na pokožku a celý organismus detoxikačně a regeneračně. Internetový obc..
527Kč
Cena bez DPH:436Kč
Bylinné mýdlo pro očištění a regeneraci pleti ORIGINÁLNÍ RECEPTURA GAMILA SECRET 115 G je založeno čistě na přírodní bázi v rámci aromaterapie. Unikátní složení ze šesti rostlinných olejů plus extraktu z hroznů, oliv a avokáda působí na pokožku a celý organismus detoxikačně a regeneračně. Internetov..
446Kč
Cena bez DPH:369Kč
Bylinné mýdlo pro očištění a regeneraci pleti OŽIVUJÍCÍ CITRÓNOVÁ TRÁVA GAMILA SECRET 115 G je založeno čistě na přírodní bázi v rámci aromaterapie. Unikátní složení ze šesti rostlinných olejů plus extraktu z hroznů, oliv a avokáda působí na pokožku a celý organismus detoxikačně a regeneračně. Inter..
527Kč
Cena bez DPH:436Kč
Bylinné mýdlo pro očištění a regeneraci pleti PROBOUZEJÍCÍ ROZMARÝN GAMILA SECRET 115 G je založeno čistě na přírodní bázi v rámci aromaterapie. Unikátní složení ze šesti rostlinných olejů plus extraktu z hroznů, oliv a avokáda působí na pokožku a celý organismus detoxikačně a regeneračně. Interneto..
527Kč
Cena bez DPH:436Kč
Bylinné mýdlo pro očištění a regeneraci pleti ZÁZRAČNÝ MENTHOL GAMILA SECRET 115 G je založeno čistě na přírodní bázi v rámci aromaterapie. Unikátní složení ze šesti rostlinných olejů plus extraktu z hroznů, oliv a avokáda působí na pokožku a celý organismus detoxikačně a regeneračně. Internetový ob..
527Kč
Cena bez DPH:436Kč
Bylinné mýdlo pro očištění a regeneraci pleti ZKLIDŇUJÍCÍ PELARGONIE GAMILA SECRET 115 G je založeno čistě na přírodní bázi v rámci aromaterapie. Unikátní složení ze šesti rostlinných olejů plus extraktu z hroznů, oliv a avokáda působí na pokožku a celý organismus detoxikačně a regeneračně. Internet..
527Kč
Cena bez DPH:436Kč
Talířek černý Gamila Secret je kamennou přírodní součástí každé moderní koupelny, která vyznává přirozené vůně, barvy a pocity. Svěží aromata z bylinných mýdel udrží právě talířek černý Gamila Secret. Používáním přírodních materiálů vnesete do své domácnosti pocity svěžesti, přirozenosti a blahodárn..
245Kč
Cena bez DPH:202Kč
Bylinné mýdlo s jemno vůní obsahuje šest rostlinných olejů, a to i hroznový, olivový a ovokádový. Přirozeně jemně vymývá pokožku, vylepšuje texturu, vyživuje pokožku, chrání ji a posiluje. Neutralizuje zarudnutí - rosaceu a zároveň mírní ekzémy a psoriasis. Mýdlo je vhodné i pro suchou pokožku, kter..
269Kč
Cena bez DPH:222Kč
Zobrazuji 1 až 12 z 13 (celkem stran 2)